Úvodní strana | Jak nakupovat | Nejčastější dotazy | O nás | Spolupráce | Obchodní podmínky | Kontakt

Přihlášení | prázdný košík

ZLATO & SPOŘENÍ

1. O společnosti

 

   

 

Společnost Aragorn and Co byla založena v roce  2003. V průběhu své působnosti se zabývala obchodováním, developerskou činnosti . investováním  a poskytováním úvěrů v oblasti realit. V důsledku ekonomické krize, která začala v roce 2008,  kdy trh zaznamenal postupný  pokles v cenách realit, společnost zaměřila své úsilí na obchodování na burze v oblasti komodit, zejména  drahých kovů a poskytování poradenství a prodeji investičního zlata, stříbra platiny a palladia.

Touto činnosti se snaží nejen prodávat drahé kovy,  ale zároveň šířit informace o výhodných investicích a zhodnocování majetků v době ekonomické krize.

  Prioritou společnosti je poskytovat  klientům  služby na vysoké úrovni s dodržením maximální diskrétnosti a udržování  dlouhodobých obchodních vztahů.

 

 

2. Spořící produkt - ZLATO & SPOŘENÍ

Složitost ekonomické situace nejenom v České republice, neustále se zhoršující podmínky pří ochraně úspor občanů, jejich doslovné znehodnocování nás přiměli k přípravě spořícího produktu – ZLATO & SPOŘENÍ – který umožňuje každému z nás podle svých možností ukládat své peníze do fyzického zlata. Jedná se o ojedinělý produkt, který nabízí pouze naše společnost. Parametry související s produktem ZLATO & SPOŘENÍ :

To co nabízí náš produkt ZLATO & SPOŘENÍ Vám nenabídnou žádné produkty postavené na papírových bankovkách, žádné bankovky a už vůbec ne Česká koruna.

3. Traders - obchodování

Komu je produkt určen.


Produkt je zajímavý pro investory, kteří mají zájem o nákup nebo prodej investičního zlata nebo stříbra (zboží), za cenu kterou si sami určí, nemají však čas sledovat cenový nárůst nebo pokles tohoto zboží. Zadají cenu nákupu, za kterou chtějí zboží nakoupit a naše společnost tento požadavek zabezpečí, tj. nakoupí nebo prodá požadované zboží v čase, kdy bude jeho cena odpovídat ceně, kterou zadal investor (klupující).

Na závěr

Vzájemná důvěra mezi námi a našimi klienty je základem našeho podnikání. Záleží nám na tom, aby náš zákazník byl spokojen. U všech mincí i slitků uvádíme přesné technické parametry, především složení a ryzost kovu. Denně aktualizujeme ceny zboží (podle aktuálního kurzu drahých kovů - aktuální fixing na Londýnské burze je dostupný přímo na našich webových stránkách - na světových trzích a aktuálního kurzu koruny ).

 

Jednou z mála věcí které uchovávají hodnotu naší práce v čase je právě zlato. Zlato jako celosvětově přijata komodita nebylo stanoveno arbitrárně vládami ale bylo zvoleno jako uchovatel hodnoty z koncenzu všech lidí a je akceptováno ve všech státech světa.

 

načítám...

© 2008 - 2019 EMS Gold Investments, s. r. o.

Investiční zlato. Cena zlata. Nejlevnější zlato. Zlaté cihly. Zlaté mince. Zlaté slitky.